Bezobalový obchod

Jsme samoobslužný bezobalový obchod.
Nakoupíte u nás potraviny i drogerii pohodlně a do vlastních obalů.

Z potravin u nás najdete převážně ty trvanlivé jako jsou oleje, luštěniny, semínka a ořechy, těstoviny nebo vločky a nedávno přibyla i vajíčka z volného výběhu (1CZ). Z drogerie zase všechny výrobky potřebné k praní a úklidu, kosmetiku a suroviny na její výrobu. České a slovenské produkty mají u nás přednost, ale všechno tu vypěstovat nedokážeme. Nové dodavatele stále hledáme, budeme rádi, když nás v případě zájmu budete kontaktovat.

A jak bezobalový nákup vlastně funguje?

Nejprve je dobré se na takový nákup připravit. Podle nákupního seznamu si zvolte vhodné nádoby, do univerzálních šroubovacích zavařovaček dáte všechno, sklo je ale poměrně těžké. Na nákup a jeho přenos domů dobře poslouží i plastové misky, jsou lehké. Na suché potraviny se výborně hodí látkové pytlíky, které jsou i ekologické i lehké. Na tekuté zboží jsou ideální láhve, kde snadno odhadnete stočené množství. A samozřejmě tašku nebo batoh. Pokud zrovna nebudete mít vlastní obal, nebojte, neodejdete od nás s moukou po kapsách, v obchodě už společně nějaké řešení vymyslíme.

Před výběrem zboží si na váze odvážíte vlastní nádobu, polepíte etiketou s její hmotností a můžete začít vesele plnit nádobky. Na pokladně při placení každou položku zvážíme a hmotnost obalu odečteme.

U nás si užijete nákup pěkně v klidu, můžete si prohlédnout eko vychytávky do domácnosti, přivonět si ke koření, vyzkoušet přírodní kosmetiku nebo ochutnat nějakou mlsku z našeho sortimentu.

video návod